SIEMIECHOW.PL

PIĘKNE MIEJSCE, DOBRZY LUDZIE. ZAPRASZAMY!

20180106 jaselka z malym ksieciem img 4251

Dla Ciebie mały Jezu dziś kolęduję
Bo Cię całym sercem szczerze miłuję
W opiekę weź Siemiechów cały
Niech się rozwija dla Twojej chwały

Tradycja obchodów Świąt Bożego Narodzenia to nasze wspaniałe dziedzictwo, które nasz Siemie

chów pragnie przekazywać z pokolenia na pokolenie m.in. poprzez wspólne przeżywanie uroczystości parafialnych a czas Bożego Narodzenia to szczególny czas miłości i dzielenia się szczęściem i radością z innymi toteż wspaniałym spotkaniem wielu parafian i przybyłych Gości był Wieczór Kolęd w Domu Kultury w Siemiechowie dnia 6 stycznia 2018r.

Czytaj więcej...

20171217 spotkanie oplatkowe dscn2036 1

17.12.2017 r. Po raz pierwszy od kilku lat spotkalismy się na wspolnej parafialnej wieczerzy wigilijnej. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli podzielić się opłatkiem z innymi oraz spędzić wspólnie ten wieczór. Atmosfera była wyjątkowa, pełna radości i życzliwości. To była prawdziwie rodzinna wigilia. 
Serdecznie dziękujemy dziewczętom z DSMu oraz pani Marii Kubiś za przygotowanie wzruszającego przedstawienia, Parafialnemu Oddziałowi Caritas, paniom z Klubu Seniora w Siemiechowie oraz wszytkim zaangażowanym w organizację, a także ks. Proboszczowi oraz ks. Maciejowi za poprowadzenie, piękną modlitwę i śpiew. Z pewnością za rok znów się spotkamy.

Relacja zaczęrpnięta z profilu parafialnego fb. Zobacz zdjęcia ... 

Tu znajdziesz zdjęcia na foto.siemiechow.pl ..